GoldMaster’dan Video Analiz Özellikli NVR

GoldMaster’dan Video Analiz Özellikli NVR

TREND-LINE GNR-3216E(-P) 16 CH. VIDEO ANALIZ ÖZELLİKLİ NVR


Trend-Line GNR-3216E & GNR-3216E-P NVR'lar 160MBit bandgenişliği ile sektördeki en yüksek bandgenişliği kapasitesine sahip cihazlardan biridir. 5 Megapiksele kadar kayıt özelliğine sahiptir.
Cihaz ön panelindeki LCD ekran ile cihaz IP adresi, kayıt durumu, hata kodu ve sıcaklık ile ilgili bilgi verilir.
Trend-Line GNR-3216E & GNR-3216E-P NVR'lar aynı zamanda video analitik özelliğe sahiptir. Cihaz 2 farklı video analitik uygulamasını desteklemektedir
Cihaz ön panelindeki LCD ekran ile cihaz IP adresi, kayıt durumu ve sıcaklık ile ilgili bilgi verilir.
Trend-Line NVR'lar, bulut depolama fonksiyonuna sahiptir. Google Drive ve Dropbox destekler. P2P fonksiyonu ve 3G dongle desteği bulunur.
Kullanıcı dostu grafiksel arayüzü, web arayüzü ve mobil arayüzü ile cihaz üzerinden, bilgisayar ve mobil aygıtlardan tam denetim sağlar.
Merkezi yönetim için IMS200 yazılımını kullanan Trend-Line NVR'lar, alarm anında mobil aygıtlara bildirim sevkini destekler.

160MBit Yüksek Bandwidth KapasitesiGoldMaster Trend-Line GNR-3216E & GNR-3216E-P NVR'lar sahip oldukları CCTV endüstrisinin en son teknoloji yonga setleri sayesinde 160MBit bandgenişliği kapasitesini destekler. 16 adet IP kamerayı 5MP çözünürlüğe kadar kaydedebilir. Trend-Line NVR cihazlarını GoldMaster IP kameralar veya yaygın kullanılan ONVIF destekli IP kameralar ile entegre edebilirsiniz. IP kamera uyumluluk listesi kendi kategorisindeki cihazlara göre çok daha güçlüdür.

Cihaz Sağlık Durumunu Gösteren LCD EkranGoldMaster Trend-Line GNR-3216E & GNR-3216E-P NVR'lar ön paneldeki LCD ekranı sayesinde cihaz hakkındaki bazı bilgileri hızlı olarak kulanıcıların görmesini sağlar. LCD Ekran üzerinde cihaz IP adresi, kayıt durumu, disk durumu, cihaz içi sıcaklık ve cihazda oluşabilecek hatalara ait hata kodları görüntülenir. Kullanıcılar cihazın sağlık durumunu LCD ekran üzerinden izleyebilirler.

Video Analitik Uygulamaları (Sanal Çit & Yüz Algılama)GoldMaster Trend-Line GNR-3216E & GNR-3216E-P NVR'lar sanal çit ve yüz algılama video analitik uygulamalarını destekler. Sanal çit seçildiğinde ekran üzerinde belirlenen bir çizgiyi ihlal olduğunda uyarı verir ve raporlar. Sanal çit uygulamasını dilediğiniz ilk 2 kanal için yapabilirsiniz. Yüz algılama seçildiğinde kadraja giren şahısın fotoğrafı çekilir ve ilişkilendirilen alarm fonskiyonları uygulanır. Yüz algılama uygulamasını dilediğiniz 1 kanal için yapabilirsiniz.

Cloud Storage (Bulut Depolama)GoldMaster Trend-Line NVR'lar bulut depolama fonksiyonuna sahiptir. Cihaz hareket algılama, görüntü kaybı, kamera maskeleme ve yerel alarm durumlarında çekilen fotoğrafları buluta aktarır. Bulut depolama için Google Drive veya Dropbox seçilebilmektedir.

0 comments

Leave a comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir